0216 493 493 8

Aydınlatıcı Kullanmanın 7 Yolu Ve İpuçları

Aydınlatıcı nasıl kullanılmalıdır?Aydınlatıcı kullanmanın incelikleri nelerdir?Aydınlatıcı ile ilgili tüm merak ettikleriniz bu yazıda!

Aydınlatıcıyı nasıl doğru kullanacağınızı öğrendiğinizde, artık kusursuz bir makyaj için hazırsınız demektir. Bayanlar olarak çifte göreve sahip güzellik ürününden daha fazlasını sevdiğimiz hiçbir şey yoktur. Aydınlatıcı, aslında makyaj çantamızın olmazsa olmazları arasında bir kurtarıcı olarak her daim yer almalıdır.

Aydınlatıcının görevi, cildinize bir parıltı vermek ve daha canlı görünmesini sağlamaya çalışmaktır. Bir nevi kusurlarınızı düzeltmek için de kullanıldığını söyleyebiliriz. Kusursuz bir görünüme sahip olmak için aydınlatıcı tam olarak nerede kullanacağınız konusunda 7 ipucuna kulak verin.

Kaş Kemiğinin Altında

Göz kemerinizin üstünde daha büyük gözlerin etkisini yansıtmak için göz kapağınızdaki kıvrımın üstüne aydınlatıcı uygulayabilirsiniz.

Elmacık Kemiklerine Uygulama

Biraz daha konturlu bir görünümün aksine, cildi parlak bir gale getirmek istiyorsanız elmacık kemiklerinin merkezine allık üzerine, küçük bir dokunuşla aydınlatıcıdan uygulayabilirsiniz.

Burun Köprüsü

Eğer burun şeklinizden şikayetçiyseniz, burnunuzun şeklini biraz daha kontrol etmeye çalışıyorsanız özellikle ufak dokunuşlarla daha kusursuz bir buruna sahip olabilirsiniz. Burun köprüsünün içinden çizgiler halinde aydınlatıcı uygulayın ve burnunuzu daha ince hale getirmek için temelde bir ton ya da iki ton kendi renginizden daha koyu renkli bir karışımı tercih edebilirsiniz.

Gözün İç Köşesi

Bir gece önce uykunuzu alamadınız ve uykusuz gözlere çözüm mü arıyorsunuz? Aydınlatıcı kullanarak üstesinden gelebilirsiniz! Gözünüzün iç köşesine yani göz pınarlarınızın bulunduğu bölgeye sadece bir miktar aydınlatıcı ile ışıltı katın!

Elmacık Kemiği Boyunca Çapraz

Elmacık kemiklerinizdeki daha belirgin hat duruşu için gözünüzün hemen altından saç çizginize kadar olan yanak bölgesinde bir hat oluşturarak elmacık kemiklerinizi vurgulayın. Böylelikle daha belirgin elmacık kemiklerine sahip olabilirsiniz.

Göz Kapağınızın Merkezi

Göz kapağınızın ortasındaki aydınlatıcı bir dokunuş aynı anda gözlerinizi daha büyük görünmesine ve daha canlı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Tüm Cilde Uygulama

Tüm yüzünüzün her yerinde bir parıltı için nemlendiricinizi cildinize uyguladıktan sonra aydınlatıcınızı yüzünüze pudra gibi doğrudan uygulayarak kullanabilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Güzelyalı Mah. Yavuz Selim Cad. No:81 Pendik / İSTANBUL
  • 0216 493 49 38
  • 0532 328 40 00
  • info@mayabrowncosmetics.com
E-BÜLTENE KAYDOL
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.