0216 493 493 8

Hakkımızda

Mikla Kozmetik olarak ürünlerimizi kendi markamız ´MAYA BROWN´ altında veya tanınmış markaların adı altında fason olarak tüketiciye sunmaktayız.

Ürünlerimizi Istanbul Pendik´teki Mikla Kozmetik ve diğer firmamız olan Vera Kozmetik Istanbul Merter´deki tesislerimizde üretmekteyiz. Mikla Kozmetik bünyesinde Mascara,Eyeliner, Dipliner,Ruj,Pudra,Far,Oje,Allık, Terracota,Lipgloss vb. tüm renkli kozmetik grubu imalatı yapmaktayız.Vera Kozmetik bünyesinde de tüm tahta ve plastik kozmetik kalem çeşitlerinin üretimini yapmakta olup 52 ülkeye ihracatını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
 
 Ürünlerimizin dış dizaynını,formül seçimlerini,baskı özelliklerini müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

 Kozmetik üretimi olarak 20 yılı aşkın üretim tecrübemiz ve dünya kozmetik sektöründe gelişen yenilikleri AR-GE ekibimize verdiğimiz önem sayesinde yakından takip ettiğimizden dolayı müşterilerimize en hızlı ve en iyi kalitede ürün sunmaktayız.Ve üretim tesisimizin her aşaması GMP’ye uygun olarak hareket etmekteyiz. Firmamız ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir.

İşinde oldukça dikkatli ve titiz kalite kontrol ekibimiz,firmamızdan çıkan her ürünün aynı yüksek kalitede çıkmasını sağlamaktadır. Bu konudaki ehemmiyetimiz Avrupa, Amerika ve Arap ülkeleri pazarındaki yerimizi sağlamlaştırmış bulunmaktadır.
 
20 yıllık renkli kozmetik üretim deneyimi.
 
HER ÇEŞİT KOZMETİK KALEM ÜRETİMİ YAPAN TURKİYEDEKİ TEK FİRMAYIZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Güzelyalı Mah. Yavuz Selim Cad. No:81 Pendik / İSTANBUL
  • 0216 493 49 38
  • 0532 328 40 00
  • info@mayabrowncosmetics.com
E-BÜLTENE KAYDOL
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.