0216 493 493 8

Makyaj Bazı Nedir ve İhtiyacınız Var Mı?

Makyaj bazı günlük hayatta gerekli mi?Hangi durumlarda mahyaj bazının kullanılması daha uygundur?Bilmeniz gerekenler hakkında doğru yerdesiniz...

Makyaj bazı kullanmıyorsanız, gerçekten mükemmel makyajı kaçırıyorsunuz demektir.

Her gün makyajınızı hafif yapsanız veya BB krem ve renkli dudak kalemi ile basit tutmayı tercih etseniz bile makyaj bazı, parlaklık ile savaşmaya veya pürüzsüz bir cilt için temel oluşturmaya yarayan en önemli başlangıçtır.

Yine de çoğu bayan bu adımı atlar çünkü ya gerçekten ihtiyaç duymadıklarına inanır ya  nasıl kullanacaklarından emin değildir ya da boşa para harcamaya değmeyeceğini düşünür. Ancak, makyajınızın altındaki makyaj bazı cildinizde veya makyaj çantanızda olsun, böylelikle makyajınız uzun süre dayanır.

Makyaj bazı, cildinizin daha pürüzsüz olmasını ve daha uzun süre dayanmasını sağlayan fondöten veya yüz makyajı için önemli bir temeldir.

Formülleri krem, jel veta toz halinde bulunur. İçeriğindeki nemlendirici cildi yumuşatırken, baz; BB kremler veya fondöten için cildi hazırlar, cilde tutunması için zemin hazırlar ve böylelikle gün boyucu kalıcı makyaja sahip olabilirsiniz.

Makyaj bazları ayrıca ince çizgileri, kırışıkları veya büyük gözenekleri kapatarak cildin pürüzsüz görünmesine yardımcıdır.Uygulamak için parmak uçlarınızı kullanmak, ürünün cildinize daha iyi nüfuz etmesini sağlar ve cilt altındaki kan dolaşımını hızlandırarak cildinize canlılık katar.

Makyaj bazı, aşırı hava şartlarında makyajınızı ve cildinizi korumak için bir hayat kurtarıcıdır.

Eğer sıcak ve nemli ya da soğuk ve kuru sıcaklıkların yaşandığı herhangi bir yerde yaşıyorsanız veya bu hava şartlarını barındıran bir yere seyahat ediyorsanız, makyajınızın daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmak için baz önemli bir ihtiyaçtır.

Doğan görünümlü makyajı sevin ama ilk uyandığınızda daha ışıltılı bir cilde mi sahip olmak istiyorsunuz?

Makyaj bazı tam da aradığınız cevaptır.Ürünü göz kapaklarınıza sürebilir ve hafif bir göz farı olarak kullanabilir veya fondötene göre daha hafif bir alternatif olarak cilt kusurlarınızı gizlemek için kullanabilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Güzelyalı Mah. Yavuz Selim Cad. No:81 Pendik / İSTANBUL
  • 0216 493 49 38
  • 0532 328 40 00
  • info@mayabrowncosmetics.com
E-BÜLTENE KAYDOL
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.